انتخاب لباس عروس

انتخاب لباس عروس

انتخاب لباس عروس

نکاتی در مورد انتخاب لباس عروس 

 

در مزون ژورنال‌هایی را در اختیار شما قرار می دهند که می توانید از بین مدل‌های مختلف موجود در آنها لباسی را انتخاب کنید تا مانند آن را برایتان بدوزند اما در اینکه دقیقا یک مدل لباس عروس (مزون لباس عروسرا انتخاب کنید اجباری نیست چرا که می‌توانید مدل بالاتنه را از یک لباس و مدل دامن را از لباس دیگر و حتی مدل کار و سنگ‌دوزی را از لباس عروس دیگری انتخاب کنید.

 

مدل لباس عروس خارجی | رداستار مزون

 

 حداقل باید یک ماه تا یک ماه و نیم قبل از تاریخ مراسم عروسی (مزون لباس عروسبرای تهیه لباس عروسی اقدام کنید تا سر فرصت لباس آماده شود و خیاط برای آماده کردن لباس عروسی موردنظرتان وقت کافی داشته باشد ولی خیلی از عروس‌خانم‌ها به دلیل دوندگی‌های نزدیک مراسم و حتی استرس طی این مدت لاغر و یا چاق می‌شوند و وقتی برای پرو لباس عروس می‌روند، سایزشان تغییر کرده است . البته روشی برای حل این مشکل وجود دارد و آن هم این است که خیاط‌های لباس عروس در پشت لباس عروس به جای زیپ، از بند استفاده می کنند که این بندها به صورت ضربدری بسته می‌شود، این کار هم نمای زیبایی به پشت لباس عروس (مزون لباس عروس) می‌دهد و هم باعث می‌شود که بتوان اندازه ی لباس عروس را به دلخواه تا حدی تغییر داد تا بالاتنه درست قالب اندام عروس باشد.

 

لباس عروس خارجی| رداستار مزون

 

اگر لاغر اند‌ام و کشید‌ه هستید‌،هم تورهای طبقه‌طبقه کوتاه  و هم تورهای بلند برایتان مناسب است. ولی اگر اند‌ام د‌رشتی د‌ارید‌، ممکن است تورهای کوتاه شما را د‌رشت‌تر نشان دهد در نتیجه تور بلند‌ برایتان مناسب‌تر است لباس‌های عروس د‌نباله‌د‌ار هر اند‌امی را کشید‌ه‌تر نشان می‌د‌هند‌ و د‌نباله لباس عروس جلوه شگفت انگیزی به لباس می‌د‌هد‌. مخصوصا اگر روی د‌نباله سنگ‌د‌وزی کار شد‌ه باشد‌، درخشش زیباتری خواهد‌ د‌اشت. اگر اند‌ام متناسبی د‌ارید‌، تقریبا هر مد‌ل لباس عروسی (مزون لباس عروسبرایتان مناسب است ولی اگر بالاتنه پری د‌ارید‌ یا مایل هستید‌ کشید‌ه‌تر و لاغراند‌ام‌تر به نظر برسید‌، لباس‌هایی که بالاتنه بلند‌ی د‌ارند‌، اند‌امتان را زیباتر جلوه می‌د‌هند‌.

لباس عروس| رداستار مزون

شما به عنوان یک عروس باید اطمینان داشته باشید که لباس شما در بهترین حالت قرار دارد. برای نگهداری از لباس عروس  (مزون لباس عروسباید آن را در حالت عمودی آویزان کنید و احتیاط کنید که لکه دار نشود. هم چنین اطمینان حاصل کنید که دسته گل، لباستان را کثیف نکند. یک نخ و سوزن کوچک برای مواقع ضروری در کیف دستی عروس همراهتان داشته باشید یا به خواهر یا همراهتان بسپارید تا در صورت آسیب دیدن لباس و یا افتادن دکمه ای از آن بتوانید  سریع آن را ترمیم کنید.  این نکته را نیز در نظر داشته باشید که هرگز در روز عروسی، از مواد برنزه کننده بدن به صورت دستی استفاده نکنید چرا که ممکن است رنگ این مواد به لباستان در بیاید و بر روی لباستان مستقیماًعطر نزنید چرا که ممکن است لکه بر روی لباس بیفتد.

مدل لباس عروس|رد استار مزون

 

 مزون رداستار

 شعبه یک: میدان فاطمی خیابان جویبار، نبش زرتشت، پاساژ تکسان طبقه اول واحد یک

 شعبه دو: فرمانیه (بلوار اندرزگو) خیابان سلیمی شمالی نبش اشکستان پور

 info@redstarmezon.com

 02126458769  09195626256  02188807831

 
Print

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر