بهترين انتخاب براي لباس عروس

بهترين انتخاب براي لباس عروس

بهترين انتخاب براي لباس عروس

متفاوت شويد

از دوران قديم عروس ها از رنگ هاي روشن و شاد براي لباس عروس (مزون لباس عروس)خود استفاده مي كردند، امروزه نيز بسيار از عروس ها حساسيت و دقت بالايي را براي انتخاب لباس عروس به خرج مي دهند.

نكاتي كه قبل از خريد لباس عروس (مزون لباس عروسبايد به آنها توجه كنيد:

قبل از هر چيز تصميم بگيريد چه نوع لباسي مي خواهيد، نوع لباس عروس مي تواند كلاسيك ، مدرن، شيك يا لباسي كاملا متفاوت باشد، پس بايد در قدم اول كه مهم ترين قدم است تصميم بگيريد چه نوع لباسي را انتخاب كنيد.

اگر صبح مي خواهيد لباس پرو كنيد حتما قبل از رفتن به بيرون از خانه صبحلطبع انه بخوريد تا سايز واقعي بدنتان مشخص شود.

زمان رفتن به مزون و پرو لباس همراهاني را انتخاب كنيد كه هم رك بوده و هم با روحيات شما هنگام خريد لباس آشنا باشند، همراهان زياد بالطبع نظرات متفاوتي خواهند داشت و شما را گيج ميكنند و ممكن فراموش كنيد خودتان چه چيزي را دوست داشتيد. پس دو نفر از دوستان و يا اقوام را با خود همراه كنيد.

كفش عروسي (مزون لباس عروسرا زودتر بخريد و در روز پرو كفش شب عروسي را بپوشيد چون به اين ترتيب خياط مي تواند بلندي لباس و دنباله آن را درست تنظيم كند.

نكته بعد اين است كه بايد لباس عروسي را انتخاب كنيد كه سايز تنتان باشد، بسياري از عروس خانم ها از شدت استرس قبل از عروسي وزن كم مي كنند پس لباسي را انتخاب كنيد كه در صورت كم شدن وزن هم به تنتان اندازه شود.

با لباس عروس راه برويد، بنشينيد تا ببينيد با آن راحت هستيد يا خير، به هيچ عنوان لباسي را كه با آن راحت نيستيد انتخاب نكنيد.
نكته مهم بعدي اين است كه در روز پرو، حتما درباره شنل و کت، تاج عروس و تور عروس، دستکش، کیف و موارد ديگري که فکر می کنید نياز داريد صحبت کنید. 
(مزون لباس عروس)

 

 
دسته ها: لباس عروس
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
Print

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر