زیبایی هدیه خداوند

زیبایی هدیه خداوند

زیبایی هدیه خداوند

خدا زیباست و زیبایی را دوست دارد

حس زیبایی

خدا زیباست و زیبایی را دوست دارد . این جمله را همه ما حتما شنیده ایم . ولی در جهت عمل به آن شاید کمی خوب عمل نکرده ایم . زیبایی چهره و زیبایی ظاهری از جمله مواردی است که می توانیم در مورد آن بحث و گفتگو کنیم . قبل از هرچیز این را باید بدانیم که افراط و زیاده روی در هر کاری باعث زشت شدن آن عمل می شود . پس با رعایت نکاتی در بهتر شدن زیبایی خود کوشا باشیم .حس زیبا بودن ازدرون آدمی نشات می گیرد و بهترین راه برای زیباتر شدن، طبیعی و با وقار جلوه کردن است. آموزشگاه زیبایی دوبانو در این مقاله به شما راهکارهایی را آموزش می دهد تا با استفاده از این ظرافت ها به چهره طبیعی خود جلوه ای زیباتر ببخشید. پس با ما همراه باشید

لبخند بزنید

مراقب پوست خود باشید

لایه برداری پوست

لباس مناسب

مراقبت از مو

 

لبخند بزنید

لبخند

لبخند زدن به شما حس نشاط و اعتماد به نفس می بخشد همچنین باعث می شود تا به اطرافیانتان این انرژی مثبت را منتقل کنید. بارها و بارها در طول روز لبخند زدن را تمرین کنید و مقابل آینه به چهره خندان خود بنگرید و این حس خوب را با تمام وجود لمس کنید .

 

مراقب پوست خود باشید

پوست

با کرم های مرطوب کننده و ماسک های مخصوص پوست خود را همیشه مرطوب و پاکیزه نگه دارید. هنگام استحمام از لیف کردن زیادی پوستتان خودداری نمایید زیرا این کار ممکن است به پوست شما آسیب برساند مخصوصا اگر پوست شما جوش و یا آکنه دارد مراقبت دوچندان می طلبد. برای برطرف شدن جوش ها از مصرف محصولاتی که به پوست شما خشکی بیش از حد می بخشد جدا خودداری کنید.

 

لایه برداری پوست

لایه برداری پوست

به عمل برداشتن لایه ای از پوست که سلول های آن کهنه و یا مرده اند لایه برداری می‎گویند. این کار برای پوستی که به خاطر جوش و یا آکنه آسیب دیده بسیار مفید است ولی مراقب باشید اگر پوست شما هم انون جوش دارد بدون مشورت با متخصص پوست هرگز خودسرانه لایه برداری انجام ندهید.آرایش راهکاری برای تقویت و زیبا شدن چهره شماست نه برای مخفی و یا پوشاندن آن 
سعی کنید در استفاده از لوازم آرایشی زیاده روی نکنید و هموراه چهره طبیعی خود را حفظ کنید. برای این کار می توانید برای زیباتر دیده شدن چشم ها از خط چشم متناسب استفاده کنید. در آرایش چشم ها توجه داشته باشید که در روز از سایه هایی با رنگ جیغ استفاده نکنید در مواقع نیاز استفاده از این رنگ ها در شب مانعی ندارد. 

 

لباس مناسب

انتخاب لباس مناسب

لباس هایی را انتخاب کنید تا در عین زیبایی اندام شما را متناسب و جذاب نشان دهد. این باور که لباس های باز، زیبا و جذاب هستن کاملا غلط است شما می توانید با انتخاب یک لباس زیبا که با رنگ پوست و اندامتان تناسب داشته باشد در کمال زیبایی به خود وقار و جذابیتی فوق العاده ببخشید. به یاد داشته باشید انتخاب کفش مناسب نقش مهمی دارد پس دقت خود را بالا ببرید. مسلما انتخاب یک تل موی زیبا و یا گردن بند ظریف و خوش فرم در ایجاد ظاهری جذاب بی تاثیر نخواهد بود.

 

مراقبت از مو

مراقبت از مو

سعی کنید به طور منظم موهایتان را شانه کرده مدل های مختلف را تست کنید و خودتان بسنجید کدام مدل به چهره شما بیشتر می آید صاف و لخت یا فر و مجعد؟!
در رنگ کردن موها توجه داشته باشید حتما حتما رنگی را انتخاب کنید که با رنگ پوست شما تناسب داشته باشد اگر یک یا دو سایه تیره و یا روشن تر از رنگ طبیعی موهای خود پیش بروید اطمینان دارید که رنگ موردنظر با چهره شما همخوانی بیشتری خواهد داشت. گاهی شب ها قبل از خواب موهایتانرا کمی خیس کرده و بعد ببافید وقتی صبح موهای خودرا باز می کنید می بینید که به صورت طبیعی حالت زیبا و جذابی پیدا کرده است. 

 

 
دسته ها: مقالات
کلمات کلیدی:
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
Print

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر