لباس عروس اسلامی

لباس عروس اسلامی

لباس عروس اسلامی

مزون لباس عروس

لباس عروسی و یا لباس شب  لباسی است که در طول یک مراسم عروسی توسط عروس (مزون لباس عروسپوشیده می شود. رنگ و سبک لباس عروس و اهمیت تشریفاتی بودن آن بر دین و فرهنگ شرکت کنندگان عروسی بستگی دارد.در فرهنگ غرب لباس عروس سفید اولین بار به دستور ملکه ویکتوریا دوخته شد و در حال حاضر از محبوب ترین های لباس عروس (مزون لباس عروساست ولیکن در فرهنگ شرق لباس عروس اغلب قرمز و نماد فرخندگی است.

زنان در حال حاضر انتخاب های بیشتری در لباس عروسی حتی در رابطه با لباس عروس اسلامی (مزون لباس عروسنسبت به قبل دارند. مسلمانان بطور کلی در لباس عروسی حجاب متوسط را رعایت می کنند، سنت ها تغییر کرده است، اما انواع سبک ها و رنگ پارچه ها در سنت ازدواج تغییر کرده است.

بعنوان یک مسلمان راه خودمان خیلی مهم است ما می خواهیم یک لباس زیبا در عین حال با رعایت حجاب اسلامی داشته باشیم، بنابراین ما یک لباس با آستین در روز عروسی می خواهیم ولی این بدان معنی نیست که شما نی توانید یک لباس مرسوم و مد روز را داشته باشید، ما میتوانیم با داشتن طراحان لباس توانا و خیاطان ماهر خود شما را در این امر یاری کنیم و شما را به خواسته خود که داشتن لباسی مناسب و مد روز و مطابق با سلیقه یشما را برای شما طراحی و اجرا نماییم با این مزییت این لباس تنها برای شما و فقط یک عدد از مدل در خواستی شما دوخته م یشود پس لباس شما از همه نظر خاص و متفاوت خواهد بود.

برخی از بانوان خواهان ترکیب سنت و  فرهنگ خود با مد غرب هستند، این روزها این یک روند بسیار محبوب است. سبک های عربی نیز در سبک های حجاب برای عروس اجرا می شوند، حتی از آرایش نیز به سبک عربی استفاده می کنند. شما با توجه به مدل لباس عروسی خود باید برای هر تغییر آب و هوایی آماده باشید.

با گذر زمان حجاب فرم زیبا و درستی به خود گرفته شما با داشتن حجاب بسیار زیبا و شیک خواهید شد، حجاب در راه حق بسیار ضروری و مهم است. با حجاب زیبایی شما هزار با بیشتر از گذاشت تاج بر روی موهایتان است. حجاب بسیار مرسوم و به مد روز تبدیل شده است، حجاب تبدیل به بخشی از لباس و کمد لباس(مزون لباس عروس) روزانه ما شده است.

شما می توانید به خوبی با حجاب به لباس عروسی خود مدل دهید. حجاب نشان دهنده فروتنی در ایمان فرد که نشان دهنده شخصیت فرد است، بنابراین لباس دختران و زنانی که با حجاب می پوشند لباس طراحی شده با ظرافت بیشتر است. حجاب نمادی از فروتنی برای زنان مسلمان است اما آن را می توانید مدل دهید و حالت زیبا تر و پر زرق و برق تری به آن بدهید.

آخرین لباس های عروسی با حجاب اسلامی:

لباس به سبک پری دریایی زیبا با حجاب دوست داشتنی با لبه توری.

لبای عروس اسلامی به سبک پری

لباس آستین پف دار، لباس با دوخت های ظریف و حجاب و ربان بر پایین آن،  لباس عروس با رنگ آبی دوست داشتنی و پارچه ای عالی و مرغوب، لباس عروسی مرجانی یک رنگ بسیار شیک برای عروس (مزون لباس عروس) خانوم های جوان است این رنگ مناسب تابستان است.

لباس عروس با حجاب

و این لباس های روشن زیبا یک نمونه از ظرافت شیک و زیبا ، لباس عروس سفید با مروارید دوزی های زیبا  برازنده است.

لباس عروس اسلامی رنگی

این یک طراحی جدید برای لباس عروس است، صورتی ملایم با آن پارچه طریف و زیبا که چشم را خیره می کند با آن تور زیبا و کار شده ی صورتی با رنگ ملایمی که دراد حس خوبی را به بیننده القا می کند.

لباس عروس اسلامی زیبا

لباس عروس (مزون لباس عروس) با آن  کلاه شنل مربعی با راحتی و دیزاین زیبا و با تلفیق سبک مدرن و کلاسیک زیبایی خاصی چشم نوازی به لباس بخشیده است.

 

  • 30 مرداد 1395
  • نویسنده: redstarmezon
  • تعداد نمایش ها: 600
  • نظرات: 1
Print

1 نظر در مطلب "لباس عروس اسلامی" ثبت شده است

پرویز صوفی گولان

1395/12/03 08:11 ق.ظ

من کجا میتونم مزونی پیدا کنم که لباس عروس اسلامی داشته باشه لطفا راهنمایی کنید

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر