1مزون لباس عروس - بهترین انتخاب برای لباس عروس

1مزون لباس عروس - بهترین انتخاب برای لباس عروس

1مزون لباس عروس - بهترین انتخاب برای لباس عروس

مزون لباس عروس

پوشیدن لباس عروس دنباله دار (مزون لباس عروس) به عوامل گوناگونی مثل قد عروس خانم و محل عروسی بستگی دارد . استفاده از لباس عروس دنباله دار برای خانم‌های قد بلند مناسب تر می باشد . اگر عروس خانمی قدی کوتاه دارد لباس عروس دنباله دار بپوشد ، طوری ظاهرش نشان داده می شود که انگار در لباسش گم شده است .  درست است که لباس عروس دنباله دار جلوه‌ای بیشتری دارد اما لباس عروس (مزون لباس عروس) کوتاه تر خصوصیات بهتری نسبت به دنباله بلند دارد. لباس عروس کوتاه تر راحت و سبک می باشد و قدم برداشتن و حرکت نمودن با آن ساده‌تر است ، منظور از دنباله کوتاه اندازه ای در حدود 60 تا 80 سانتی‌متر می باشد .در ضمن به عنوان جایگزین ، استفاده از تور بلند که بر زمین کشیده می شود می‌تواند همان حس دنباله دار بودن لباس عروس را ایجاد نماید و سختی کمتری نیز داشته باشد زیرا اگر لباس عروس دنباله دار (مزون لباس عروس) بپوشید باید بعضی حرکت‌ها را یاد بگیرید ، به عنوان مثال اگر خیلی سریع حرکت کنید و زیاد تغییر جهت دهید ، ممکن است دنباله لباس‌تان مانع حرکت شما شود و زمین بخورید!

رداستار مزون,مزون لباس عروس,اجاره لباس عروس

نکات قابل توجه در انتخاب لباس عروس

ابتدا بودجه خود را برای خريد لباس عروس مشخص نمایید . قبل از مشخص نمودن بودجه ، سراغ لباس‌های گران قيمت نرويد زیرا بعدا مجبور می‌شويد پول بیشتری خرج نمایید يا از خريد خود راضی نخواهيد بود .

با جستجو نمودن و ایده گرفتن از ژورنال های تخصصی عروس ، مزون‌ لباس عروس ، سايت‌هاي مخصوص عروس و... يك تصمیم خوب در رابطه با لباس‌تان به دست آورید . در قدم اول شما بايد بدانيد چگونه لباسی می‌خواهيد : مثلا يك لباس كلاسيك ، مدرن ، آستين‌دار و يا...

ضمنا در اين مرحله شرايط اتاق عقد خود را هم در نظر داشته باشید ، فراموش نکنید زمان و فصل عروسی شما هم در مدل لباس شما تاثیر دارد .

اگر زمان کافی داريد با يك طراح لباس در رابطه با اينكه چه مدل لباسی برای شما مناسب است، مشورت نمایید .

قبل از اينكه به خياط خود سفارش لباس عروس (مزون لباس عروس) خود را بدهيد ، حتما نمونه کارهای خیاط را ببينيد . و با اطرافیانتان مشورت نمایید .

در زمان انتخاب لباس عروس مدل‌های مختلف را حتما پرو نمایید ، ممكن است مدلی را كه فكر می‌كنيد به شما نمی‌آيد، هنگامی که می‌پوشيد فوق‌العاده زيباتر از دیگر لباس ها باشد .

در تصميم‌گيري به هيچ وجه عجله نداشته باشید . اگر از لباسی خوشتان آمد ، برای خريد عجله نكنيد . بهتر است یکی دو روز درباره آن فكر كنيد و بعد لباس را خریداری نمایید .

اگر لباس ايده‌آل خود را پيدا نمودید و خریداری کردید به هيچ وجه لباس های دیگر را پرو نكنيد. بعد از خريد لباس ميیتوانيد به سراغ خريد كفش و... برويد .

مزون لباس عروس,قیمت لباس عروس,رداستار مزون

چگونه لباس عروس مناسب انتخاب کنیم ؟

اگر بازوهای شما و سرشانه‌هایتان بزرگ و قطور است ، نباید لباس مدل دکلته را انتخاب نمایید . بهتر است لباستان آستین کوتاه یا آستین حلقه‌ای باشد .

اگر دوست دارید ظاهر زیباتری داشته باشید بهتر است از مدل ماهی ( پری دریایی ) (مزون لباس عروس)  استفاده نمایید

اگر می‌خواهید بالاتنه‌تان را کوچکتر نشان دهید و ظریف‌تر به نظر بیایید بهتر است لباسی با نیم‌تنه گن مانند و تنگ و دامنی که از کمر پف‌دار است ، را انتخاب نمایید .

انتخاب لباس عروس,لباس عروس,مدل لباس عروس,مزون لباس عروس,رداستار مزون

Print

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر