2مزون لباس شب - ژورنال تخصصی لباس مجلسی

2مزون لباس شب - ژورنال تخصصی لباس مجلسی

2مزون لباس شب - ژورنال تخصصی لباس مجلسی

مزون لباس شب

 

لباسی شبی بپوشید که کاملا اندازه شما باشد 

یکی از ساده ترین راه های لاغر به نظر آمدن ، انتخاب لباسی است که کاملاً اندازه اندام شما باشد . در زمان انتخاب لباس شب (مزون لباس شب) و مجلسی ، لباس های تنگ و یا گشاد انتخاب نکنید . این مدل لباس ها شما را چاق تر از آنچه هستید نشان می دهد . پوشیدن لباس های تنگ علاوه بر اینکه حرکت کردن شما را محدود و عذاب آور می نماید ، چین و چروک های زشتی در قسمتهای چاق بدن شما ایجاد می نماید . همیشه لباسی را بپوشید که کاملا اندازه اندام شما باشد . 

 

 

لباس یقه هفت انتخاب مناسبی است  

لباس های مجلسی که یقه آنها به شکل عدد V است و یا به اصطلاح یقه هفتی می باشند ، بهترین انتخاب برای زنان کوتاه قد می باشد . زیرا بلندتر و باریک تر به چشم می آیند . لباس مجلسی های یقه هفت ، نگاه ها را بیشتر به بالاتنه و گردن شما معطوف می نماید و باعث می شود که قسمت های پایین بدن شما که ممکن است چاق تر باشد ، از چشم ها پنهان می ماند . به طور ناخودآگاه این مدل لباس مجلسی شما را قد بلند نیز نشان می دهد . برای کامل تر نمودن این ترکیب می توانید از لباس هایی استفاده نمایید که خطوط عمودی دارند .

 

 

دامن هایی که قد آنها بالای زانویتان است بپوشید

راه دیگر برای اینکه قد بلندتر به چشم بیایید ، پوشیدن دامن کوتاه می باشد . مخصوصا اگر از دامن های A شکل استفاده نمایید . پوشیدن این مدل لباس ها باعث می شود که چشم ها بیشتر به پاهای شما جلب شود و به طور ناخودآگاه ، قدبلند تر به چشم خواهید آمد . البته فراموش نکنید که دامن شما نباید در حد مینی ژوپ (مزون لباس شب) کوتاه باشد. همچنین از پوشیدن دامنی که تا ساق پا و یا تا مچ پا می باشند ، خودداری نمایید .

 

لباس های با خطوط و عمودی به تن نمایید

 مسلم است که اگر قدبلندتر به چشم بیایید ، لاغرتر هم به چشم خواهید آمد . استفاده از لباس هایی با طرح ها و خطوط عمودی کمک می کند که بلندتر و باریکتر به نظر بیایید . خطوط عمودی چشم ها را به بالا و پایین خواهند کشید و نا خود آگاه شما را کشیده تر نشان می دهند .

 

کفش با پاشنه بلند بپوشید

یک جفت کفش پاشنه بلند ، پاهای شما را کشیده تر نشان خواهد داد . لازم نیست کفش هایی که پاشنه های خیلی بلند دارند را انتخاب نمایید . حتی اگر چند سانتی متر هم پاشنه داشته باشند ، شما را لاغر تر و قدبلند تر نشان خواهند داد . سعی کنید پاشنه های زیر 8 سانتی متر را انتخاب کنید تا شیک تر باشید .

رداستار مزون (مزون لباس شب ) در این قسمت امکان دانلود یک مجله تخصصی لباس بانوان برای شما فراهم نموده است

مزون رداستار,لباس شب,مزون لباس شب

دانلود رایگان مجله تخصصی لباس مجلسی

(مزون لباس شب)

 

 

Print

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر