طراحی وب ایران سایت
redstarmezon.com
redstarmezon.com
redstarmezon.com
redstarmezon.com
redstarmezon.com

یحیی ظریفی مدیر مزون رد استار، بازیگر نقش اول تله فیلم «نامه پُردردسر»

 
اتمام بازی یحیی ظریفی در تله فیلم « نامه پُردردسر» به کارگردانی ایمان میثمی و حسین ابراهیمی و ورود این فیلم به شبکه خانگی در آینده نزدیک ... . این تله فیلم با بازیگرانی همچون رضا رویگری، بهزاد رحیم خانی، مهدی امینی خواه ، شراره رخام و فرج گل سفیدی در شیراز تولید شد که بزودی راهی شبکه خانگی خواهد شد.

وی که دانش آموخته رشته بازیگری از دانشکده استانبول ترکیه است و تسلط کاملی بر زبانهای انگلیسی و ترکی استانبولی دارد معتقد است «تحصیلات» و«تجربه» همچون دو بال برای پیمودن پله های ترقی برای بازیگری است.

 

 

 

 

 

مزون لباس عروس و لباس شب

مزون لباس عروس و لباس شب

رد استار مزون بهترین مزون لباس عروس و لباس شب

مزون لباس عروس و لباس شب
مشاهده لباس های عروس

 

مزون رد استار

با سابقه چندین ساله در زمینه طراحی و دوخت

 
آخرین مقالات مزون لباس عروس رد استار

چند نكته مهم براي انتخاب لباس عروس

چند نكته مهم براي انتخاب لباس عروس

مزون لباس عروس

 اولين فاكتور در انتخاب لباس عروس، (مزون لباس عروسی) اندام عروس است، براي مثال عروس خانم هايي با اندام لاغر و ريزنقش بهتر است از لباس شلوغ و پركار استفاده كنند تا لاغري آنها را بپوشاند، لباس با يقه باز براي اندام لاغر پيشنهاد نميشود.

عروس هايي با پايين تنه برجسته نبايد لباس با بالاتنه بلند بپوشند، آنها مي توانند لباس با دامن پف دار را انتخاب كنند كه برجستگي پايين تنه را مي پوشاند يا بايد لباسي از جنس حرير را انتخاب كنند.  

مي توانيد با يك مشاور طراحي لباس هم مشورت كنيد، يك مشاور تمامي ابعاد اندام شما را در نظر ميگيرد و مدل مناسب براي شما و پارچه مناسب  را انتخاب مي كند و سپس دوخت انجام مي شود بنابراين نتيجه كار بسيار بهتر خواهد بود.

زيباتر است كه لباس عروس (مزون لباس عروسی) دنباله دار باشد اما اگر عروسي شما در باغ برگزار مي شود لازم است كه لباس عروس طوري باشد كه بتوان دنباله آن را جمع كرد.

علاوه بر اين ها بهتر است به شخصيت عروس هم توجه كنيد، مثلا اگر عروسي هستيد با انرژي زياد نبايد لباس دنباله دار را انتخاب كنيد. همچنين دقت كنيد اندازه دنباله لباس بستگي به قد عروس دارد، براي عروس هايي كه قد كوتاهي دارند دنباله لباس نبايد بيشتر از 40 يا 50 سانتي متر باشد.

بودجه شما براي تهيه لباس عروس در انتخاب مدل و جنس لباس (مزون لباس عروسی) مهم است اما شما مي توانيد بعد از مشاوره گرفتن از يك طراح و انتخاب مدل خود، آن مدل را با پارچه سبك تر و يا كار سبك تر انجام دهيد تا به نتيجه اي مطلوب برسيد.

 
دسته ها: لباس عروس
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
Print

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر