طراحی وب ایران سایت
redstarmezon.com
redstarmezon.com
redstarmezon.com
redstarmezon.com
redstarmezon.com

یحیی ظریفی مدیر مزون رد استار، بازیگر نقش اول تله فیلم «نامه پُردردسر»

 
اتمام بازی یحیی ظریفی در تله فیلم « نامه پُردردسر» به کارگردانی ایمان میثمی و حسین ابراهیمی و ورود این فیلم به شبکه خانگی در آینده نزدیک ... . این تله فیلم با بازیگرانی همچون رضا رویگری، بهزاد رحیم خانی، مهدی امینی خواه ، شراره رخام و فرج گل سفیدی در شیراز تولید شد که بزودی راهی شبکه خانگی خواهد شد.

وی که دانش آموخته رشته بازیگری از دانشکده استانبول ترکیه است و تسلط کاملی بر زبانهای انگلیسی و ترکی استانبولی دارد معتقد است «تحصیلات» و«تجربه» همچون دو بال برای پیمودن پله های ترقی برای بازیگری است.

 

 

 

 

 

مزون لباس عروس و لباس شب

مزون لباس عروس و لباس شب

رد استار مزون بهترین مزون لباس عروس و لباس شب

مزون لباس عروس و لباس شب
مشاهده لباس های عروس

 

مزون رد استار

با سابقه چندین ساله در زمینه طراحی و دوخت

 
آخرین مقالات مزون لباس عروس رد استار

1مزون لباس عروس - پیشنهاداتی برای انتخاب لباس عروس

انتخاب لباس عروس

انتخاب لباس عروس (مزون لباس عروس) یکی از مهمترین و جذاب ترین خریدهای مربوط به جشن عروسی می باشد که اکثر عروس خانم ها روی آن بسیار حساس هستند و گاهی به خیال اینکه شاید بهتر باشد از نظرات مختلف در هنگام خرید لباس عروس بهره ببرند روز خرید لباس عروسی (مزون لباس عروس) خود نفرات زیادی از دوستان و افراد فامیل را همراه خود می برند در صورتی که بهتر است تنها دونفر را همراه خود ببرید . در غیر این صورت بین نظرات و سلیقه های گوناگون سردرگم خواهید می شوید .

مزون لباس عروس,لباس عروس,مزون لباس شب,رداستار مزون

انتخاب از بین چندین گزینه !

برخی از عروس ها این سوال را دارند که برای انتخاب لباس عروس (مزون لباس عروس)باید چند لباس عروس را پرو کنند ؟ در اصل عدد دقیقی برای جواب به این سوال وجود ندارد . و دقیقاً به شخصیت شما بستگی دارد و همچنین اینکه آیا می دانید که چه لباس عروسی برای شما مناسب است یا خیر...

بعضی از خانم ها به راحتی بعد از دو سه بار پرو کردن ، لباس دلخواه خود را انتخاب می کنند در صورتی که برخی باید حداقل ده ها لباس را پرو کنند تا لباس دلخواه خود را انتخاب نمایند . فقط به خاطر داشته باشید که هر چه تعداد زیادتری لباس را پرو کنید، بیشتر خسته خواهید شد و انتخابتان دچار اختلال می شود .

مزون لباس عروس,مزون لباس شب,رداستار مزون

لباس عروس مناسب بودجه تان را بپوشید ...

لباس عروس (مزون لباس عروس) مناسب برای شما لباسی می تواند باشد که در آن احساس راحتی و اعتماد به نفس داشته باشید . درضمن باید این را بدانید که برای هر مقدار بودجه می توان لباس عروسی زیبا را انتخاب نمود که برای شما حتما مناسب باشد . اولین توصیه و پیشنهاد این است که به مغازه هایی رجوع کنید که لباس های مناسب با بودجه شما را داشته باشند . درباره بودجه خود با مشاور مزون لباس عروس صحبت نمایید تا لباس هایی متناسب با بودجه شما را به شما پیشنهاد دهد و در آخر قابل ذکر است که از پوشیدن لباس های گران تر از بودجه خود پرهیز نمایید . این کار باعث می شود لباس های دیگری که برای شما مناسب می باد به نظرتان خوب نیاید .

رداستار مزون,مزون لباس عروس,مزون لباس شب

نگهداری و مراقبت از لباس عروس

باید اطمینان داشته باشید که لباس عروس (مزون لباس عروس) شما بهترین انتخاب است . برای نگهداری از لباس عروس باید آن را به حالت عمودی به دیوار آویزان نمایید و مراقب باشید که لکه دار نشود . همچنین مطمئن شوید که دسته گل ، لباس عروستان را کثیف نکند . بهتر است یک نخ و سوزن کوچک در کیف دستی عروسیتان همراه داشته باشید یا به فرد نزدیکتان بسپارید تا در صورت آسیب دیدن لباس و یا افتادن دکمه ای از آن بتوانید آن را ترمیم نمایید .  هرگز در روز جشن عروسی، از مواد برنزه کننده بدن به صورت دستی استفاده نکنید و به روی لباستان مستقیماً عطر نزنید .

مزون لباس عروس,مزون لباس شب,لباس عروس,رداستار مزون

نکته طلایی

روزی که قصد دارید برای خرید لباس عروس (مزون لباس عروس) بروید ، لباسی را که دوست دارید را بپوشید، لباسی که نشانگر شخصیت و سلیقه شما و تصویری که می خواهید از خود نشان دهید ، باشد. به این ترتیب مشاور مزون لباس عروس با دیدن مدل لباس پوشیدن شما، می تواند به شما در انتخاب لباس عروس بهتر کمک کند .

دسته ها: مقالات
رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
Print

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر